Як купити квартиру і не потрапити на виверти шахраїв?

Якщо людина мріє якомога швидше переселитися в нове житло, без довгих ремонтів і очікувань поки будинок буде введений в експлуатацію, то вторинна житлоплоща — єдиний правильний вибір. У покупця з’являється гарна можливість перебирати різні міські райони, планування і кількість приміщень, а також інші особливості нерухомості. Але навіть якщо вам вдасться знайти вигідну пропозицію від власника — це не означає, що ви не зіткнетеся з різними ризиками, які супроводжують дорогу операцію з нерухомим майном.

Чому вторинний ринок нерухомості?

Через нестабільну економічну ситуацію в Україні багато новобудов що зводяться у різних містах перетворюються в довгобуд. Тому люди все частіше віддають перевагу вторинному житлу. Навіть вигідні кредитні програми та безпроцентні розстрочки від фінансових установ не в змозі знизити популярність квартир, що продаються власниками на вторинному ринку української нерухомості. І цьому є цілком логічне пояснення:

  • Величезна кількість варіантів, яку не в змозі запропонувати первинний ринок нерухомості. Це пов’язано з тим, що, якщо власник житла виставляє на продаж квартиру в тільки що зведеному житловому будівництві, вона автоматично отримує статус вторинної житлоплощі.
  • Широкий спектр ціноутворення. Покупцеві надається можливість вибору між бюджетної нерухомості в старих хрущовських будинках і шикарними апартаментами в житлових комплексах преміум-класу.
  • Моментальний переїзд в куплену квартиру без додаткових ремонтів відразу після оформлення документів. Зазвичай власники продають квартири з готовим ремонтом, а часто і з меблями. Тому новому власнику квадратних метрів залишається перевезти речі та насолоджуватися життям.

Природно, кожен може сам вибирати, де і яку нерухомість купувати. Однак якщо ви не бажаєте чекати, поки нова будова буде введена в експлуатацію і сусіди перестануть робити ремонти, не даючи спати на вихідні, то вторинна нерухомість єдиний варіант що підходить.

Як уникнути послуг нав’язливих посередників?

Сьогодні з’явилася величезна кількість ріелторських компаній, які буквально нав’язують свої послуги. І добре якби їх послуги були доступні у фінансовому плані, але віддавати від 3% від вартості квартири досить марнотратно. Заощадити на дорогій угоді кожен покупець зможе, скориставшись одним із таких варіантів:

  • вибрати вигідну пропозицію у всесвітній павутині інтернет;
  • розпитати у знайомих і колег по роботі;
  • почитати оголошення в місцевій друкованій пресі.

Якщо ви не плануєте додатково витрачатися на послуги професіоналів, то перший варіант пошуку квартир є найзручнішим і найшвидшим. Сьогодні вигідна покупка вторинної житлоплощі стала простіше завдяки спеціалізованим сайтам в мережі. Просто вивчивши різні варіанти житла, ви обов’язково зможете зупинитися на оптимальній квартирі.

Як не стати черговою жертвою шахраїв?

Щоб вас минула участь ошуканих покупців нерухомості важливо перевірити такі моменти:

  • право власника квартири на розпорядження нерухомим майном;
  • кількість прописаних на житлоплощі, особливо неповнолітніх та громадян похилого віку;
  • заборгованість по комунальних послугах;
  • правильність складання договору.

Щоб про витрачені гроші не довелося шкодувати, завжди виявляйте пильність, вибираючи квартиру своєї мрії. Обов’язково перевіряйте правильність заповнення документів і цікавтесь будь-якими питаннями, у власника нерухомості. Тільки відповідальний підхід і мінімальні пізнання в юридичному аспекті допоможуть вам уникнути вивертів махінаторів які зустрічаються на українському ринку.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *