Що вигідніше: купити або орендувати автонавантажувач?

Сучасні автонавантажувачі дозволяють максимально ефективно виконувати роботи з навантаження, розвантаження, штабелювання та перевезення різних товарів на складах, торгових площах, в виробничих цехах і на території підпрємств. Застосування таких підйомно-транспортних машин збільшує продуктивність і швидкість робіт з переміщення вантажів багаторазово, у порівнянні з використанням ручної праці.

автонавантажувач

Для управління автонавантажувачем не потрібно тривалого навчання персоналу, досить розуміти принцип роботи, дотримуватися правил експлуатації та техніки безпеки. Випускаються навантажувачі, які використовують для своєї роботи різні енергоносії. Однак одними з найбільш затребуваних на вітчизняних підприємствах є навантажувачі, двигуни яких працюють на солярці.

Особливості дизельного навантажувача

Дизельні автонавантажувачі не можна експлуатувати у закритих приміщеннях, тому що у процесі роботи вони виділяють вихлопні гази, шкідливі для людського організму. Застосовувати такі підйомно-транспортні машини необхідно тільки на відкритих майданчиках, при розвантаженні вагонів і автомобілів. Вони здатні працювати практично цілодобово, однієї заправки зазвичай вистачає, як мінімум, на одну робочу 8-годинну зміну.

Дизельні автонавантажувачі більш потужні та продуктивні, у порівнянні з аналогічними машинами, що працюють на бензині, електриці або на газі. При дотриманні рекомендованих правил по експлуатації, своєчасній заміни масла та фільтрів вони здатні працювати дуже тривалий час без капітального ремонту. Однак варто враховувати, що для їх заправки слід використовувати тільки якісну солярку, тому що використання неякісного палива призводить до передчасного виходу із строю основних компонентів двигуна.

Орендувати дизельний навантажувач або купити?

На ринку складської техніки зараз існує велика пропозиція нових і вживаних (б/в) навантажувачів. Крім того, є великі спеціалізовані компанії, які здають автонавантажувачі в оренду. Якщо на вашому підприємстві є нестача оборотних коштів або даний вид підйомно-транспортної техніки потрібен не для постійного використання, а на якийсь певний термін, то, звичайно, найправильніше рішення — недорого орендувати дизельний навантажувач. З актуальними розцінками на оренду автонавантажувачів у відомій українській компанії «Денал Груп» можна ознайомитися тут на сайті — https://rent.denal.com.ua/forklifts/diesel/

Безперечні плюси оренди навантажувачів:

  • не потрібно одномоментно платити велику суму (як у випадку покупки);
  • компанія-орендодавець забезпечує регулярне технічне обслуговування машини, а у разі її поломки — у найкоротші терміни надає аналогічну модель на заміну;
  • можна зробити замовлення оренди «під ключ», коли орендодавець направляє свого оператора-водія для керування машиною, а також забезпечує її заправку.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *