Сфера застосування автомобільних ваг

Автомобільні ваги призначаються для вимірювання загальної маси завантаженого транспорту. Такі конструкції застосовуються для проведення контролю за встановленими нормативами до навантаження, за допомогою зважування автотранспорту. Для успішного розвитку будь-якого виробництва, необхідно чітко контролювати кількість закупівель, виготовлення і відвантаження отриманої продукції покупцям. Звичайно, коли мова йде про зважування штучного товару, то тут все просто, але цього не скажеш про визначення ваги продукції у великих обсягах, яка перевозиться на автотранспорті.

Щоб зважити товар в такому обсязі, потрібні автомобільні ваги. Завдяки даному ваговимірювальному обладнанню, можна успішно реалізовувати і купувати необхідну продукцію. Такі ваги полегшують ведення бізнеса. Наразі вантажні автомобільні ваги активно використовуються в різних галузях будівельного, промислового та сільського виробництва. Вони отримали свою популярність не тільки завдяки чіткому зважуванню важкої продукції на автотранспорті, а й завдяки спеціальним функціям, що дозволяє створювати потрібну документацію в електронному вигляді. Це безсумнівно полегшує ведення обліку всієї продукції. Є автомобільні ваги на 20 тонн, 30, 40 і більше тонн — https://industries.com.ua/product-category/avto-vesa/.

Розглянемо деякі з основних видів автомобільних ваг

За принципом своєї роботи, вони можуть бути електронними та механічними. До механічних відносяться ті, які використовуються вже досить довгий час і вважаються більш застарілим варіантом на відміну від електронних. В даний час вони або виводяться з експлуатації на багатьох виробництвах або модернізуються. Електричні ваги стають все більш популярними. Їх перевага перед механічними полягає в спеціальних тензометричних датчиках, за рахунок яких зважування вантажів відбувається набагато швидше. Їх також можна підключити до автоматизованого устаткування підприємства. За методом зважування, всі автомобільні ваги діляться на динамічні та статичні. Принцип зважування відбувається стаціонарно або поосно. При стаціонарному вимірі ваги виконують зважування всього транспортного засобу, при поосному, зважують окремо кожну вісь транспорту і шляхом їх підсумовування отримують потрібний результат. Є також динамічний спосіб зважування. В цьому випадку транспорт не зупиняється.

Слід звернути увагу на те, що при динамічному зважуванні в русі похибка може коливатися до 3%. Кожен тип ваг має свій спосіб встановлення. Відрізняють фундаментні, безфундаментні, врізні і підкладні типи. Фундаментні встановлюються на міцний фундамент з бетону, безфундаментні можуть монтуватись безпосередньо на грунт, врізні також монтують на землю і не мають бічних огороджень, підкладні відрізняються легкою складною конструкцією і встановлюються на асфальт.

загрузка...

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *