Дозвіл на імміграцію та дозвіл на працевлаштування в Україні

В’їзд іноземця чи людини без громадянства до України чи його проживання на цій території, називається імміграцією. Існує Закон України «Про імміграцію», де чітко встановлені умови і правила.

У першу чергу потрібно отримати дозвіл міграційної служби для в’їзду до держави. Процес оформлення можна здійснювати і за межами України. Такий дозвіл має два види: 1. у межах квоти, яку затверджує Кабінет Міністрів України на один календарний рік серед категорій іммігрантів; 2. поза межами квоти , де також є певні категорії.

Для більшого розуміння, визначимо, що ж таке імміграційна квота – це обмежена кількість іноземних осіб або просто людей без громадянства, яким можливо видати дозвіл на імміграцію упродовж одного року.

Після одержання дозволу, особа без громадянства може залишитись на постійне проживання в країні або на тимчасове. Все залежить від мети та потреб кожного, особливості ситуації та характеристики іноземця. Така посвідка надає змогу проживати на законних правах громадянина України і максимально користуватися пільгами та послугами країни.

Причин, які мотивують іноземців в’їжджати до нашої держави безліч. Однією з найпоширеніших є саме працевлаштуваня, створення та реалізація бізнес проектів – одним словом заробіток. Не рідко можна почути від туристів, що для їхнього бюджету проживання в Україні здається їм дуже вигідним та доступним. У порівнянні з іншими країнами, ми являємось дійсно бюджетною територією для будування своєї особистої справи.

Щоб успішно вирішити питання працевлаштування, також необхідно оформити певний документ. Він надасть право використання праці іноземця на тому чи іншому місці роботи. Цей дозвіл потрібний тим особам, які не мають посвідки на проживання в Україні, адже в іншому випадку прийом на роботу здійснюється на таких самих умовах, як із звичаними українцями.

Вимогами для отримання дозволу на працевлаштування іноземця є підтвердження вісутності судимості іноземця, наявність конкретної освіти чи рівня кваліфікації. Перевагою отримання дозволу на працевлаштування є те, що це перший крок та вагомий привід для оформлення посвідки на життя в Україні.

Сам процес досить клопіткий. Він вимагає збору правильного пакету необхідних документів, оформленння повинно здійснюватися державною мовою, ну і звичайно узгодити документально зв’язок між роботодавцем та найманим іноземним гостем. Навіть незначна похибка, може завадити успішному завершенню цієї процедури. Тому, як правило, надійніше звертатися до спеціалізованих компаній, де цим займаються досвідчені професіонали. Адже, це економить час та нерви.

загрузка...

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *